sobota, 2 grudnia 2017

Coroczna "Familiada" w MOK-u

29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyła się ósma edycja "Familiady". To wielka impreza o tematyce profilaktycznej.


W konkursie udział wzięło 12 szkół, których uczniowie mieli wykonać po cztery zadania w każdym z trzech etapów. Nad całością czuwało jury, które oceniało oryginalność i pomysłowość uczestników oraz ich zaangażowanie. Zabawę rozpoczęła prezentacja rodzin przed publicznością i jury. Kolejne zadania były związane z powieścią "Akademia pana Kleksa". Na koniec drużyny miały przyjemność zjeść galaretki "na czas". Najlepszą okazała się Szkoła Podstawowa nr 6. Imprezę swoim występem uświetnili: Gabrysia Roterman, Dominika Fijałkowska, Szymon Cisowski, Roksana Papaj, Gabrysia Migdał, Magda Milka, Patrycja Domagała i Oliwia Janowska. Niezapomnianym okazał się też fantastyczny występ Pana Kleksa, w którego wcieliła się Joanna Dziechciarz-Duda. 

Jak co roku imprezę zorganizowało I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu wraz z Joanną Dziechciarz-Dudą, Agnieszką Łączkowską i Haliną Bulską-Sobusik.


Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/