Kontakt

Jeśli chcecie Państwo skontaktować się z redaktorem portalu, proszę pisać na adres otozawiercie@gmail.com. Odpisuję w ciągu kilku godzin.

Portal OtoZawiercie.pl jest otwarty na wszelkie możliwości współpracy!
 • relacje foto
 • relacje video
 • artykuły sponsorowane
 • patronat medialny
 • promocja wydarzeń
 • reklama
 • obsługa imprez
 • inne
OtoZawiercie.pl z chęcią wesprze wszystkie inicjatywy w Zawierciu, tak by budować pozytywny wizerunek naszego miasta jak i ludzi tutaj mieszkających

Na portalu można zamieścić swoją reklamę. Z pewnością dzięki portalowi uda się dotrzeć do sporej grupy Internautów. Po więcej informacji, zapraszam do działu REKLAMA
Portal może objąć patronat medialny nad dowolną imprezą mającą miejsce na terenie powiatu zawierciańskiego.Jeśli macie Państwo jakieś pomysły, sugestie, uwagi, komentarze - piszcie!

Jakub Kosoń - redaktor portalu
mail:   otozawiercie@gmail.com
jako2604@gmail.com
tel.:   517 195 958


Instagram


8 komentarzy:

 1. Dlaczego wZawierciu są tak beznadziejne występy ,czy tylko Ochman ma tu gościc .Dlaczego niema Damiana Holeckiego ,i innych wykonawców z Katowic inne miasta zapraszają wykonawców z TVS ale u nas inni chcą byc Panami ,a my chcemy być tylkoludzmi któezy chca się zabawic ale to polityka naszego Prezydenta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz całkowitą
   racie my sięnie liczymu

   Usuń
 2. Blokerze Jako,czy Zawiercie to tylko miasto?Czy okoliczne miejscowości przyklejone do tego byle jakiego miasta się nie liczą,a jet ich trochę,Bzów,Karlin,Żerkowice,Skarżyce,Pomrożyce,Blanowice i inne,nic w twoim portalu na ich temat niema,a przecież społeczność tych wymienionych powinna cośkolwiek wiedzieć o wydarzeniach w tychże,ale wy mieszczuchy nie jesteście warci tych społeczności.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lato tuż, tuż a główny plac zabaw w Zawierciu w Parku im.Adama Mickiewicza, który powinien być wizytówką miasta straszy dzieci pustkami. Wychodząc do Parku z dziećmi nie ma co robić, bo stare huśtawki rozleciały się, a nowych brak. Czy coś wiadomo w tej sprawie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. W Zawierciu przed budowanym kościołem Jana Pawła II w miejscu wyburzonych kiosków rozpoczyna się budowa pawilonów handlowych. Czy ktoś w Zawierciu nie ma wyobraźni? Jak to będzie wyglądać? Osiedle będzie pośmiewiskiem całego miasta a może i kraju. Czy ktoś nie dostrzega jak bardzo absurdalne decyzje podejmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. absurdalną decyzja była budowa w tym miejscu koscioła , który jest dosłownie wciśnięty między bloki. A tak dla przypomnienia to pierwsze były tam sklepiki i to nie one przeszkadzaja mieszkancom w codziennym zyciu

   Usuń

 5. Zrobili sobie hepening

  OdpowiedzUsuń
 6. proszę napisac co z galeria przy ul Wojska Polskiego wakacje skończyły się a na placu budowy tylko koparka .

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/