O portalu

OtoZawiercie.pl powstał w sierpniu 2012 roku. Działam w mieście już pięć lat.


Chcę pokazać mieszkańcom, jak piękne i ciekawe może być nasze miasto. W artykułach staram się pokazywać pozytywną stronę Zawiercia, ale też to, co należy zmienić lub poprawić. 

Zdjęcia, wydarzenia z życia miasta oraz przydatne informacje - to wszystko znajdziecie w tym miejscu. Na portalu ukazują się artykuły, fotogalerie, reportaże i zapowiedzi. Zawsze pojawiają się tu również relacje z ważniejszych wydarzeń w okolicy.


Poprzez prowadzenie tej strony chciałbym wspierać wszystkie ciekawe inicjatywy w naszym mieście. Dzięki współtworzeniu zawierciańskich mediów mogę pokazać i wyróżnić dobre pomysły, rozwiązania i plany, które zmieniają życie lokalnej społeczności. Przez to możemy wspólnie tworzyć pozytywny wizerunek miasta jak i ludzi tutaj mieszkających!logo do pobrania

1 komentarz:

  1. Świetna stronka WWW ,życze dalszych sukcesów w jej redagowaniu.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/