O portalu


OtoZawiercie.pl to niezależny portal informacyjny. Funkcjonuje od sierpnia 2012 roku. W Zawierciu działam już od ponad 5 lat. 
Zaczynałem jako 10-latek. Tworzyłem wtedy pierwsze notatki, krótkie artykuły i fotogalerie. Teraz, po ponad pięciu latach działalności, mogę śmiało powiedzieć, że znam to miasto od podszewki. Wiem o tym, co dzieje się w Zawierciu. Doskonale znam ludzi tutaj mieszkających. Śledzę codzienne życie tego miasta. Każdego dnia zbieram wszystkie istotne informacje.

W pracy dziennikarskiej od zawsze zwracam uwagę na rzetelność oraz obiektywność. Tylko w ten sposób można tworzyć wartościowe media lokalne na wysokim poziomie.

Główną misją portalu jest informowanie i uświadamianie mieszkańców o tym, co dzieje się w ich mieście. OtoZawiercie.pl zbiera wszystkie istotne wiadomości z życia Zawiercia. Staram przedstawiać je w jak najlepszy sposób, w jasnej i czytelnej formie artykułu. Na portalu znajdują się zarówno bieżące artykuły i informacje, a także fotorelacje, reportaże oraz zapowiedzi, a poźniej relacje z wydarzeń. Chodzi o to, aby mieszkańcy mieli pełną wiedzę o sprawach dziejących się w Zawierciu. OtoZawiercie.pl realizuje wszystkie podstawowe funkcje mediów lokalnych - informacyjną, opiniotwórczą, kontrolną, integracyjną oraz promocyjną.
 


Portal zawsze trzyma rękę na pulsie. Śledzę bieżące tematy, które często zanim trafią do opinii publicznej, przechodzą szereg zmian i przeobrażeń. Finalnie, na portalu OtoZawiercie.pl ukazuje się pełna informacja o konkretnych zagadnieniach. Jestem blisko zarówno codziennych problemów, bieżących zmian, jak i kontroluję dalsze plany i zamierzenia. O wszystkim informuje mieszkańców.
Jakub Kosoń, 16 lat
redaktor Portalu OtoZawiercie.pl
tel. 517 195 958
otozawiercie@gmail.com

logo do pobrania

2 komentarze:

  1. Świetna stronka WWW ,życze dalszych sukcesów w jej redagowaniu.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. lovely blog! It helps me learn polish!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/