O portalu


OtoZawiercie.pl to niezależny portal informacyjny. Funkcjonuje od sierpnia 2012 roku. W Zawierciu działam już od ponad 5 lat. 
Zaczynałem jako 10-latek. Tworzyłem wtedy pierwsze notatki, krótkie artykuły i fotogalerie. Teraz, po ponad pięciu latach działalności, mogę śmiało powiedzieć, że znam to miasto od podszewki. Wiem o tym, co dzieje się w Zawierciu. Doskonale znam ludzi tutaj mieszkających. Śledzę codzienne życie tego miasta. Każdego dnia zbieram wszystkie istotne informacje.

W pracy dziennikarskiej od zawsze zwracam uwagę na rzetelność oraz obiektywność. Tylko w ten sposób można tworzyć wartościowe media lokalne na wysokim poziomie.

Główną misją portalu jest informowanie i uświadamianie mieszkańców o tym, co dzieje się w ich mieście. OtoZawiercie.pl zbiera wszystkie istotne wiadomości z życia Zawiercia. Staram przedstawiać je w jak najlepszy sposób, w jasnej i czytelnej formie artykułu. Na portalu znajdują się zarówno bieżące artykuły i informacje, a także fotorelacje, reportaże oraz zapowiedzi, a poźniej relacje z wydarzeń. Chodzi o to, aby mieszkańcy mieli pełną wiedzę o sprawach dziejących się w Zawierciu. OtoZawiercie.pl realizuje wszystkie podstawowe funkcje mediów lokalnych - informacyjną, opiniotwórczą, kontrolną, integracyjną oraz promocyjną.
 


Portal zawsze trzyma rękę na pulsie. Śledzę bieżące tematy, które często zanim trafią do opinii publicznej, przechodzą szereg zmian i przeobrażeń. Finalnie, na portalu OtoZawiercie.pl ukazuje się pełna informacja o konkretnych zagadnieniach. Jestem blisko zarówno codziennych problemów, bieżących zmian, jak i kontroluję dalsze plany i zamierzenia. O wszystkim informuje mieszkańców.
Jakub Kosoń, 15 lat
redaktor Portalu OtoZawiercie.pl
tel. 517 195 958
otozawiercie@gmail.com

logo do pobrania

1 komentarz:

  1. Świetna stronka WWW ,życze dalszych sukcesów w jej redagowaniu.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/