sobota, 5 maja 2018

Warsztaty z budowy domu – Katowice 19 maj 2018

Budujesz dom lub dopiero planujesz ? Przyjdź na Akademię Budowy – już 19 maja w Katowicach. Bilety dostępne w sprzedaży internetowej od 25 zł za cały dzień. Wydarzenie łączy cykl wykładów, warsztaty murarskie i bezpłatne, indywidualne konsultacje z architektami, kosztorysantami, konstruktorami i instalatorami (w cenie biletu).
Akademia Budowy w Katowicach – dlaczego warto przyjść?

Wydarzenie organizowane jest przez firmę oferującą projekty domów – Tooba.pl – we współpracy z największymi markami budowlanymi w Polsce. To jedyne takie wydarzenie, organizowane cyklicznie w kilku miastach Polski. Tym razem eksperci przyjadą do Katowic. Dotąd w Akademii Budowy uczestniczyło kilka tysięcy osób, a wydarzenie zbiera same pozytywne opinie w mediach społecznościowych i forach internetowych.

Czego się dowiesz podczas warsztatów budowlanych?

Na program konferencji składa się m.in. całodniowy cykl wykładów, podczas których dowiesz się:
 • jak analizować dokumenty (WZ, MPZP),
 • jak wybrać projekt,
 • jakie są możliwe zmiany w projekcie domu i ile kosztują,
 • kiedy warto zamówić projekt gotowy, a kiedy indywidualny,
 • jaką technologią budować dom,
 • jakie wybrać materiały budowlane,
 • który system grzewczy jest najbardziej opłacalny,
 • czy warto inwestować w odnawialne źródła energii i jak uzyskać na nie dotację,
 • jakie są najnowsze technologie i instalacje domu inteligentnego.

Poza powyższymi kwestiami omówione zostaną wszystkie etapy budowy domu: od stanu zerowego, po wykończenie pod klucz. Dlatego wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób planujących lub już budujących dom – każdy znajdzie temat dla siebie.

Indywidualne porady architekta, kosztorysanta, instalatora

Ogromną popularnością cieszą się indywidualne, całodniowe konsultacje ze specjalistami branży budowlanej. Podczas tej edycji również będzie można skorzystać (w ramach biletu 25 zł) z takiej porady, bez ograniczenia czasowego. Eksperci pomogą w analizie Twojej dokumentacji potrzebnej do budowy domu, wycenią zmiany w projekcie, oszacują koszty budowy, doradzą, jakie wybrać instalacje i jak obniżyć koszty realizacji całej inwestycji. Dostępni specjaliści pomogą także w wypełnieniu dokumentów urzędowych. Z indywidualnych konsultacji będzie można korzystać przez cały czas trwania konferencji – od godziny 9.00. Akademia Budowy to miejsce spotkań z innymi osobami, które są na podobnym etapie budowy domu. Dzielenie się doświadczeniem, dużo praktyki, obiektywne porady i opinie – to znaki rozpoznawcze wydarzenia. Co więcej, organizatorzy zaplanowali także warsztaty murarskie nowoczesną techniką „na sucho”, dzięki czemu każdy będzie mógł nauczyć się pod okiem instruktora stawiać samodzielnie ściany.

Co zabrać ze sobą na Akademię Budowy w Katowicach?

Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą niezbędną dokumentację związaną z budową domu, którą posiadamy. Dzięki temu architekci i inni eksperci będą mogli udzielić kompleksowej porady i dokładnie zanalizować plan budowy (oraz sprawdzić, jakie są możliwości budowy domu). Warto wziąć ze sobą: WZ lub MPZP, mapę do celów projektowych, projekt domu – jeśli już został wybrany, wyrys/wypis z gruntów, wszelką inną dokumentację.

Gdzie kupić bilet na Akademię Budowy w Katowicach?

Bilety można zakupić na stronie Akademii Budowy dostępnej pod linkiem - http://akademiabudowy.pl/katowice. Liczba miejsc ograniczona!
 • bilet w cenie 25 zł – wersja podstawowa 
 • bilet w cenie 50 zł – gwarantowane dodatki o wartości 500 zł oraz dwudaniowy obiad

Data i miejsce wydarzenia: 19 maja 2018, start o godzinie 8.30, Katowice Euro-Centrum S.A, ul. Ligocka 103. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/