wtorek, 12 lipca 2016

Gokarty w Zawierciu - atrakcja dla dzieci

Od dawna w Parku Miejskim im. A. Mickiewicza w Zawierciu funkcjonuje punkt, gdzie można wypożyczyć gokarty. To świetna atrakcja dla najmłodszych mieszkańców ale i nie tylko.


W czasie wakacji zawiercianie szukają propozycji jak spędzić wolny czas ze swoimi dzieciakami. Kiedy pogoda sprzyja, warto swój czas spędzić na dworze. Spacer po parku to jedna z propozycji. Żeby zapewnić jeszcze więcej atrakcji swoim dzieciakom, dobrym pomysłem może być przejażdżka gokartami w parku miejskim. To z pewnością będzie dla nich ciekawa atrakcja.

Pojazdami można poruszać się na terenie całego parku. Ceny są również przystępne, bo opłata za 30 minut wypożyczenia gokartu wynosi od 4 do 6 złotych. Z pojazdów korzystać mogą już najmłodsi mieszkańcy Zawiercia od 3 lat. Co więcej, wybór gokartów jest bardzo szeroki a w jeździć nimi mogą również dorośli. Dlatego w trasę wyruszyć może rodzic razem ze swoją pociechą, co będzie jeszcze lepszym przeżyciem dla dziecka.

Wypożyczalnia gokartów znajduje się w parku, w pobliżu "Bocianówki", przy skwerku z rzeźbami i kwietnikami. W czasie wakacji czynna jest codziennie, od 10:00 do 19:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/