piątek, 4 maja 2018

Koncerty na Zawierciańskiej Majówce 2018 - zdjęcia

Za nami dwa dni imprez w ramach Zawierciańskiej Majówki 2018. Tegoroczne wydarzenie upłynęło pod znakiem disco polo. 


W pierwszy dzień majówki, koncerty odbyły się w Zawierciu-Kromołowie. Była to okazja do uhonorowania 825-lecia lokacji Kromołowa. Podczas oficjalnego otwarcia imprezy, na scenie zgromadziło się wielu radnych, oficjeli i innych działaczy.

Następnie odbył się pokaz kadrylu na koniach w wykonaniu sekcji sportowej Jurajskiego Szwadronu Kawalerii im. Króla Jana III Sobieskiego. W ramach części artystycznej wystąpiło Towarzystwo Sympatyków Kromołowa, które zaprezentowało m.in swoje lokalne utwory, Dziecięce Studio Artystyczne z Pałacyku w Kromołowie, zespół Joy Dance i Karol Hadrych. Gwiazdą wieczoru była formacja disco polo - Gesek, a na zakończenie zagrał lokalny Projekt.

Drugiego dnia majówki, impreza wróciła do centrum Zawiercia. Na scenie koło Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" wystąpił zespół cygański Cierheń, Folky Band, Tedi Band oraz Lech Kis Stawski. Gwiazdą wieczoru była grupa disco polo - CamaSutra. 

Zobaczcie zdjęcia.


3 komentarze:

 1. A co ta gruba szafa robiła na scenie i jej przydupasy z rady ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowny autorze artykułu!
  Słowo "oficjele" jest kolokwializmem i nie wypada go używać w powyższym kontekście.
  Odbył się pokaz kadryla(dopełniacz)-nie kadrylu,tak jak pokaz walca,tanga itp. Forma "kadrylu" występuje w miejscowniku (o czym? o kadrylu) i w wołaczu (kadrylu!)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bryndza, bryndza, bryndza...

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/