REKLAMA

Portal OtoZawiercie.pl istnieje już 5 lat. Codziennie odwiedza go spora liczba czytelników z regionu. Z dnia na dzień siła i zasięg portalu rośnie, a statystyki pokazują doskonałe wyniki.

Materiały umieszczane na stronie są o różnej tematyce. Od informacji o nowych inwestycjach i remontach, przez informacje o ciekawych wydarzeniach i inicjatywach w okolicy aż po tematy trudne i ważne dla lokalnej społeczności. Staram się umieszczać tylko takie informacje, które naprawdę zaciekawią Internautę. 

Umieszczenie reklamy na tym portalu to gwarancja wzrostu popularności marki w regionie. Dzięki portalowi uda się dotrzeć do szerokiej grupy mieszkańców. Miesięcznie portal generuje około 90 tysięcy wyświetleń.
ZOBACZ STATYSTYKI ZA 1 MIESIĄC:


NAJWIĘKSZE ZALETY REKLAMY NA PORTALU:

- banery wyświetlają się nawet, gdy użytkownik stosuje AdBlock
- projekty są gratis
- skuteczna, czytelna reklama dociera do tysięcy mieszkańców


OFERTA REKLAMOWA:

1) BANER 1 po prawej stronie portalu. Na pasku bocznym, zaraz pod przyciskami social media i wyszukiwarką. Widoczny od razu po uruchomieniu każdej podstrony i artykułu.

2) BANER 2 na górze, pod nagłówkiem portalu. Również widoczny zaraz po uruchomieniu każdej podstrony i artykułu.

3) BANER 3 na górze, obok nagłówka portalu. Również widoczny zaraz po uruchomieniu każdej podstrony i artykułu.

W ww. wariantach oczywiście jest możliwość przekierowania na dowolną stronę, link. Można umieścić pliki typu jpg lub gif.

4) Istnieje również możliwość umieszczenia artykułu sponsorowanego. Po więcej informacji na ten temat zapraszam do kontaktu.Warunki współpracy są do negocjacji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, po więcej informacji zapraszam do kontaktu mailowego:
otozawiercie@gmail.com 
lub telefonicznego:
517 195 958
 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/