Ludzie Zawiercia

Strona w budowie. Jeśli uważasz, że brakuje tutaj kogoś, napisz maila na otozawiercie@gmail.comBogdan Dworak - pisarz z Zawiercia, autor wielu popularnych książek, m.in "Mieszkam za darmo w każdym z Was" a także szeregu tomików i innych.
Tadeusz Pacan - znany muzyk, członek kilku zespołów z Zawiercia. Przyczynił się do promowania miasta w Polsce i zagranicą.


Sławomir Smoleń - fotograf znany już w całej Polsce. Członek grupy Jurassic Photo Team.


Radek Drozdowicz - speedcuber i youtuber, czyli tłumacząc na polski - umie w kilka sekund ułożyć kostkę rubika i tworzy filmy na Youtube.
Agnieszka Mrozińska - aktorka dubbingowa, teatralna, producentka filmowa, wokalistka i tancerka.

Łukasz Cogiel - znany DJ - Fuse - techno i house, organizator "Ambasady Bitu". Ponadto bramkarz w Warcie Zawiercie.

Damian Bolechowski - DJ Bolek, organizator Deep Sound Music Festiwal, Zawierciańskich Ostatek i innych wydarzeń.

Leopold Stawarz - śpiewak operowy, muzyk, dyrektor Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej, chóru Capella Vartiensis.
Przemysław Pałucha - filmowiec, inicjator wielu akcji w mieście, m.in Polish Nationals. Organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jarosław Sochacki - współzałożyciel znanej w mieście grupy Jura'PL, inicjator kilku wydarzeń sportowych. Biegacz.

Andrzej Jabłoński - trener w szkole walki Musubi, sportowiec, biegacz, pisarz, strażnik miejski.

1 komentarz:

  1. Cóż za osobowości. Niektórzy z nich to wręcz celebryci z Zawiercia. Jeśli takimi ludźmi możemy się chwalić to zamieścicie tutaj wszystkich piłkarzy z Zawiercia, wszystkich dj-ów oraz fotografów, trenerów itd. Znam wielu ludzi z Zawiercia które mają większe osiągnięcia, którzy się tu nie znaleźli, bo nie mają takiego parcia na Zawierciańską popularność tak jak co niektórzy co to mają bardzo duże mniemanie o sobie. Youtuber który ma 34 tyś subów? I to już wystarczy aby być wielką osobowością w tym mieście? Szacunek za to że chłopak coś robi, ale uważam, że na takiej stronie powinni być ludzie wybitni.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/