Ludzie Zawiercia

Strona w budowie. Jeśli uważasz, że brakuje tutaj kogoś, napisz maila na otozawiercie@gmail.comBogdan Dworak - pisarz z Zawiercia, autor wielu popularnych książek, m.in "Mieszkam za darmo w każdym z Was" a także szeregu tomików i innych.
Tadeusz Pacan - znany muzyk, członek kilku zespołów z Zawiercia. Przyczynił się do promowania miasta w Polsce i zagranicą.


Sławomir Smoleń - fotograf znany już w całej Polsce. Członek grupy Jurassic Photo Team.


Radek Drozdowicz - speedcuber i youtuber, czyli tłumacząc na polski - umie w kilka sekund ułożyć kostkę rubika i tworzy filmy na Youtube.
Agnieszka Mrozińska - aktorka dubbingowa, teatralna, producentka filmowa, wokalistka i tancerka.

Łukasz Cogiel - znany DJ - Fuse - techno i house, organizator "Ambasady Bitu". Ponadto bramkarz w Warcie Zawiercie.

Damian Bolechowski - DJ Bolek, organizator Deep Sound Music Festiwal, Zawierciańskich Ostatek i innych wydarzeń.

Leopold Stawarz - śpiewak operowy, muzyk, dyrektor Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej, chóru Capella Vartiensis.
Przemysław Pałucha - filmowiec, inicjator wielu akcji w mieście, m.in Polish Nationals. Organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jarosław Sochacki - współzałożyciel znanej w mieście grupy Jura'PL, inicjator kilku wydarzeń sportowych. Biegacz.

Andrzej Jabłoński - trener w szkole walki Musubi, sportowiec, biegacz, pisarz, strażnik miejski.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/