środa, 29 listopada 2017

Kampania przeciw przemocy

Zawiercie dołączyło się do kampanii przeciwko przemocy ze względu na płeć. Dziś w centrum miasta kilkunastu mieszkańców symbolicznie wsparło akcję.Akcja "16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć" zwraca uwagę na przemoc wobec kobiet i potrzebę działań na rzecz bezpieczeństwa i równości. To międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane przez Center for Women’s Global Leadership. W Polsce prowadzi go Fundacja Autonomia, a z Zawiercia wsparcie okazała Fundacja z Pomysłem. Dziś, 29 listopada grupa kilkunastu mieszkańców symbolicznie wsparła akcję, robiąc sobie zdjęcie z banerami. 

Fundacja z Pomysłem oraz organizatorzy Ogólnopolskiego Strajku Kobiet z Zawiercia włączają się od pewnego czasu w różne protesty i akcje prowadzone w kraju. Zainicjowali w naszym mieście manifestacje "Czarny Protest" czy również wakacyjne protesty ws. zmian w sądownictwie. 7 komentarzy:

 1. Chętnie byśmy się przyłączyli,gdybyśmy wcześniej wiedzieli! Chyba że to tylko dla wybranych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlazłeś do internetu i wypisujesz głupoty znaczy, że wiesz jak się w sieci poruszać. O tej akcji wszędzie było pełno informacji, tylko ty bidulku nie doczytałeś? Oj oj, jaka przykrość cię spotkała. Na pewno byś się dołączył, chyba jakby dawali darmowe frytki i colę....:)

   Usuń
  2. Nooo,jeśli uczestnicy akcji reprezentują taki poziom kultury jak autor powyższego wpisu,to z pewnością się nie przyłączymy!

   Usuń
  3. Nie jestem uczestnikiem tej akcji bo uważam, że nie tędy droga. Po raz kolejny zarzucasz mi brak kultury, ale nie wiem co lepsze, brak kultury czy brak myślenia i wyciągania wniosków ? Jak myślisz? :)

   Usuń
  4. Moje pytanie było skierowane do uczestników akcji. Jeśli nie jesteś jej uczestnikiem ani zwolennikiem to po co się wcinasz i to w tak agresywny sposób? Agresja jest nieuświadomionym przejawem kompleksu niższości,a to się leczy u psychologa,a nie na forum. Wyrazy współczucia.

   Usuń
  5. W dalszym ciągu nie czytasz ze zrozumieniem. Że nie czytasz tego co piszę ze zrozumieniem to jeszcze mogę pojąć, ale że sam nie rozumiesz co piszesz? To już przejaw bardzo niepokojący. Nie muszę być uczestnikiem czegokolwiek by wiedzieć, że jakaś inicjatywa była reklamowana na tyle dobrze by każdy chcący się do niej przyłączyć mógł to zrobić, a nie pisać jak ty, głodne kawałki, że by się przyłączył gdyby tylko wiedział. Zrozumiałeś czy mam pisać dużymi literami? Piszę agresywnie? Nie żartuj, piszę prawdę prosto w twoje oczy i to cię boli. I dobrze, bo piętnując czyjąś bezrefleksyjność wiem, że mam rację:) O mnie się nie martw, nie mam kompleksów, a tobie po raz kolejny mówię byś nie bawił się w domorosłego psychologa bo nie masz ku temu kompletnie predyspozycji. Twoje wyrazy czegokolwiek skierowane do mnie mam bardzo głęboko, chyba się domyślasz gdzie? :)

   Usuń
 2. Domyślam się: tam gdzie kulturę :-)

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/