czwartek, 25 października 2018

Oficjalne wyniki wyborów w Zawierciu

Znamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. W Zawierciu czeka nas druga tura, która odbędzie się w niedzielę 4 listopada. O funkcję Prezydenta Miasta Zawiercie powalczą Witold Grim i Łukasz Konarski. 


Witold Grim uzyskał w I turze 32% głosów, a Łukasz Konarski 28%.

Poniżej grafiki ze szczegółowymi wynikami:

Rada Miasta:


Rada Powiatu:
Do czasu zakończenia wyborów, OtoZawiercie.pl nadal będzie działało w sposób ograniczony, aby maksymalnie nie mieszać się w sprawy polityczne, tak jak to było do tej pory.

3 komentarze:

 1. Czy tylko Zawiercie, zyje kampania wyborczą? Nie... Sa inne tematy ... A może pan rozważy nabór do otozawiercie, gdyż ostatnio artykuły są jak na lekarstwo.. Może czas na zmiany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do czasu zakończenia wyborów, OtoZawiercie.pl nadal będzie działało w sposób ograniczony, aby maksymalnie nie mieszać się w sprawy polityczne, tak jak to było do tej pory.

   Łatwo jest zostać wmieszanym w politykę w takim okresie, w takim mieście jak Zawiercie...

   Usuń
  2. Taaa, żarciowozy w Zawierciu to też był temat polityczny?... Bo ani słówka o tym co się działo...
   Portal schodzi na psy, same reklamy i artykuły sponsorowane.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/