środa, 24 maja 2017

Komisja konkursowa CRL wybrała najlepsze prace plastyczne

Dziś, 24 maja w siedzibie stowarzyszenia Centrum Rozwoju Lokalnego przy ul. Zaparkowej zorganizowano spotkanie komisji konkursowej w ramach akcji "Twoja ulubiona powieść biblijna". 


Konkurs skierowany był do dzieci i organizowany był na skalę ogólnopolską. Do Zawiercia spłynęło około 4000 prac plastycznych o różnych tematykach, ale każda związana z biblijnymi historiami. Dziś w biurze CRL zebrała się komisja konkursowa w składzie: Joanna Janik Jaworska, Katarzyna Iłyszyn, Joanna Szlama, Jan Jończyk, ks. Stanisław Wybański, ks. Kazimierz Bednarski, Jacek Pałucha i Janusz Żakowski. Komisja ta wybrała zwycięskie i wyróżnione prace. 12 najlepszych prac znajdzie się w nowym kalendarzu na 2018 rok, pod tym samym tytułem co konkurs. Kilkadziesiąt dzieł zostanie również nagrodzonych.

Zobaczcie zdjęcia.1 komentarz:

  1. Pracę bardzo dobrze wykonane przez dzieciaki, powinno się organizować więcej tego typu konkursów dla dzieci.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/