środa, 24 maja 2017

I Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych w Zawierciu - zdjęcia

Dzisiaj, 24 maja na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" zorganizowano pierwszą edycję Miejskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych.


Na zawierciańskiej scenie zaprezentowało się kilka zespołów teatralnych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Wydarzenie miało charakter profilaktyczny i przeprowadzone było pod hasłem "Czego Jaś się nie nauczy...". W występach teatralnych tematyką przewodnią były używki i nieodpowiednie zachowania współczesnej młodzieży. Organizatorami przeglądu były Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej we współpracy z Pełnomocnikiem Miasta Zawiercie ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii Haliną Bulską-Sobusik.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/