poniedziałek, 15 lutego 2016

Będą rozmawiać o strategii rozwoju

Już jutro, 16 lutego w pubie Ambasada odbędzie się otwarta debata na temat kierunków rozwoju miasta pn. "Zawiercie miastem dobrych połączeń czy bramą na Jurę?"

Spotkanie będzie połączone z dyskusją na temat aktualnie konsultowanego projektu nowej Strategii Rozwoju Miasta  2025 plus. Jak zapowiadają organizatorzy, spotkanie ma umożliwić mieszkańcom Zawiercia wygłoszenie swoich opinii na temat przyszłości miasta. Debata ma charakter otwarty - każdy  będzie mógł zabrać głos. Udział w jutrzejszym wydarzeniu to również okazja do ogólnej rozmowy na temat Zawiercia.

Jak podkreśla Krzysztof Peroń, organizator spotkania, każdy mieszkaniec powinien mieć wpływ na rozwój Zawiercia. - Uważamy, że przyszłość naszego miasta jest bardzo ważna i warto na ten temat rozmawiać. Jeśli macie Państwo pomysły na to, w którym obszarze rozwoju powinny zachodzić zmiany, to debata ta jest idealnym miejscem, gdzie możecie Państwo wyrazić swoje zdanie. - zachęca

Debata rozpocznie się o godzinie 16:00 w pubie Ambasada w budynku MOKu przy ul. Piastowskiej. 

fot. Panoramy Agencji Rozwoju Zawiercia / UM 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/