niedziela, 14 lutego 2016

Drugie spotkanie w Galerii Muzealnej

W Galerii Muzealnej Leszka Dutki już w środę 17 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się drugie spotkanie w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji. Temat najbliższego wykładu brzmi: Rewolucja lutowa w Rosji. Konferencje: Jałta, Poczdam, Teheran. Kultura i sztuka pocz. XX wieku. 


- Przed nami kolejne tajemnice przeszłości. Tym razem wspólnie odkrywamy sekrety Rosji i świata. Będzie nam ogromnie miło ponownie Państwa gościć - zaprasza Grażyna Ferdyn, inicjatorka projektu.

Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji to całoroczne przedsięwzięcie, które zakłada organizację cyklu dwunastu wykładów na tematy historyczne i społeczne. Wszystko to opatrzone dawką artyzmu i magiczną atmosferą spotkań, ponieważ mają one miejsce w zawierciańskiej galerii muzealnej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/