sobota, 13 stycznia 2018

Fatalna passa Viretu

Viret CMC Zawiercie przegrywa ósmy mecz z rzędu. Tym razem zawiercianie zostali pokonani 25:27 (17:18) przez Politechnikę Anilanę Łódź.
Viret rozpoczął dziś drugą rundę rozgrywek. Niestety, zainaugurował ją kolejną porażką. Chociaż przez większą część meczu gra była wyrównana i żadna z drużyn nie wysuwała się bardzo na prowadzenie, ostatnie kilkanaście minut spotkania zdecydowało o tym, kto wygra. Zawiercianie nie poradzili sobie z rywalem, który obecnie plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli I ligi. Viret znajduje się na piętnastym miejscu, a niżej od niego jest tylko ASPR Zawadzkie. Podopiecznych Krzysztofa Adamuszka niewiele dzieli od spadku do drugiej ligi. Kluczowe okażą się najbliższe mecze.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/