niedziela, 14 stycznia 2018

26. Finał WOŚP w Zawierciu już za nami

Dziś, 14 stycznia, w całym kraju odbywały się imprezy z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty i atrakcje zorganizowano tradycyjnie również w Zawierciu.

Na ulice miasta wyszło 80 wolontariuszy, którzy kwestowali przez cały dzień. Zawierciański finał rozpoczęły atrakcje skierowane głównie do najmłodszych. W Miejskim Ośrodku Kultury różne instytucje przygotowały swoje stoiska. Na scenie zaprezentował się Teatr Małgo z przedstawieniem pt. "Czarodziejski Kufer". Następnie ze swoim pokazem iluzji dla dzieci wystąpił Paweł Kwiecień. Po tym zorganizowano wielką taneczną animację. Wystąpiły tancerki z grupy NSN Demo. Po ich występie na scenę zaproszono wszystkich chętnych do wspólnego tańca. Zabawę poprowadzili instruktorzy: Justyna Gajda Sieradzka, Joanna Dura, Aneta Woś, Kaja Nowicka i Andrzej Ciborowski. Później Miejski Ośrodek Kultury zaprosił dzieci na zajęcia plastyczne i z ceramiki i szkła. Również Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował zajęcia sportowe na swoich obiektach.

W drugiej części imprezy, na scenie ustawionej pod budynkiem ośrodka, odbyły się koncerty rockowe i disco polo. Zagrały zespoły lokalne: Projekt, Menelaos, December, Smile, a także DJ Flashsound. Gwiazdą wieczoru była grupa Red Storm z Poznania. Przeprowadzono również licytacje przedmiotów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz od sponsorów. 

Zobaczcie zdjęcia!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/