wtorek, 9 stycznia 2018

Czego nie powinno dawać się w prezencie ślubnym? art. spons.

Coraz większymi krokami zbliża się ślub bliskich znajomych, przyjaciół lub kogoś z rodziny. Wiadomo, zawsze mile widziana jest koperta - jednak Ty chciałbyś podarować coś bardziej osobistego? Nie powiemy Ci, co możesz dać w prezencie. Powiemy za to, czego lepiej, żebyś nie dawał!
Gadżety o zabarwieniu erotycznym

Wybierając prezent na ślub, kieruj się w pierwszej kolejności zasadą: można kupić tylko to, co całkowicie nie sprawdzi się podczas wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

Gry erotyczne, seks-zabawki i gadżety w kształcie penisów może i rozbawiłyby (lub nawet i ucieszyły!) parę młodą – ale jeśli będą odpakowywać podarki w obecności rodziny, to niekoniecznie wywołają one uśmiechy.

Buty i ubrania, kosmetyki

Ubrania czy buty to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki czy kolegi, ale… na imieniny, ewentualnie pod choinkę. Absolutnie nie z okazji ślubu!

Jeśli brakuje Ci pomysłu na to, co świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny, to zajrzyj na stronę https://wedding.pl/inspiracje/prezenty-slubne/. Na platformie ślubnej Wedding.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji i porad!

Małe AGD: ekspres do kawy, mikrofalówka, odkurzacz…

Tego typu sprzęty są świetnym pomysłem na prezent ślubny. Tak świetnym, że może na niego wpaść jeszcze co najmniej kilkoro innych gości.

Dlatego jeśli nie powstała lista pożądanych przez młodych prezentów i nie możesz z niej wybrać konkretnego sprzętu – lepiej pomyśl nad czymś innym. Najprawdopodobniej młodzi dostaną 3 blendery i 2 grille elektryczne. I żaden może im nie odpowiadać.

Akcesoria przyszłych rodziców

Po raz kolejny pamiętaj o okazji: jesteś zaproszony na ślub, nie na chrzciny. Dlatego wybierz prezent dla młodych małżonków, a nie dla przyszłych rodziców lub dla maluszka!

Antyki i dzieła sztuki

Nie zawsze gust gości i młodych się pokrywa. Dlatego też wszelkiego rodzaju dzieła sztuki czy antyki nie są najlepszym pomysłem na prezent.

Od nieobdarowywania powyższymi istnieją dwa wyjątki. Po pierwsze: jest to rzeczywiście wartościowe dzieło sztuki, które stanowi równocześnie inwestycję (musisz mieć jednak tego pewność!). Po drugie: młodzi wyraźnie sobie życzyli takich podarków.

Foto: Pixabay.com
artykuł sponsorowany 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/