czwartek, 1 grudnia 2016

Spektakl "Hiszpańska mucha"

W czwartek 8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury zawiercianie będą mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. "Hiszpańska mucha".


Sztukę wyreżyserował Jakub Przebindowski. Grają w nim aktorzy: Anna Korcz, Martyna Kliszewska, Dorota Zięciowska, Piotr Szwedes i Sambor Czarnota. Akcja spektaklu rozgrywa się w latach trzydziestych w Londynie. Głównym bohaterem jest reżyser teatralny Arthur Spender, który przygotowuje rewię z udziałem wielkiej gwiazdy - a prywatnie swojej partnerki - Nory Wallins. Bohaterów czeka sporo niespodzianek i pomyłek o erotycznym zabarwieniu.

Jak możemy przeczytać na różnych internetowych forach, spektakl zbiera dużo pochwał od widzów. Ceni się go m.in za dobry humor, dynamikę i dyskusje z publicznością. "Hiszpańską muchę" będziemy mogli zobaczyć w MOKu już 8 grudnia o godzinie 19:00. Bilety można nabyć w kasie ośrodka w cenie 60 i 70 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/