piątek, 4 listopada 2016

Jesienny etap biegu "Kobiety na piątkę"

Przed nami jesienna edycja zawodów "Kobiety na 5-tkę", która odbędzie się w niedzielę 27 listopada o godzinie 11:00. Będzie to bieg i marsz Nordic Walking Kobiet oraz Power Walk.


To trzeci i ostatni z planowanych etapów tego cyklu w 2016 roku. Zawody odbędą się na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej koło Zawiercia i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym. Rozgrywane konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km, a także nowość dla wielu osób - marsz Power Walking na dystansie 5 km oraz 2,5 km. 

- Kto był na naszych poprzednich wydarzeniach ten docenił wspaniałą atmosferę, przygotowaną pieczołowicie trasę, piękne tereny, pyszne jedzenie, świetne zdjęcia, prelekcje, masaże i inne wydarzenia towarzyszące. Do nas możesz swobodnie przyjechać ze swoją pociechą - na miejscu działa świetnie zorganizowane przedszkole organizowane przy współudziale Football Academy Zawiercie oraz CRL. Dla najmłodszych przewidziane są także zawody oraz biegi na krótszych dystansach oraz malowanie buziek. - zapowiadają organizatorzy imprezy.

W ostatnim cyklu zostaną rozdane dyplomy oraz nagrody dla najlepszych zawodniczek całego cyklu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/