czwartek, 3 listopada 2016

Rusza Sztab WOŚP 2017 i nabór wolontariuszy

Po raz kolejny rusza Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawierciu. Rozpoczyna się także nabór wolontariuszy.


Sztab, wzorem ubiegłego roku, mieścił się będzie w biurze Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Piastowskiej. W tym roku wielki finał orkiestry odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia. Przygotowania do tej akcji w Zawierciu już się rozpoczęły. 

Chętni wolontariusze, którzy będą kwestować w dniu finału, mogą zgłaszać się właśnie do biura wydziału w MOKu. Zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach 8:00 -16:00 w poniedziałki i 7:00 - 15:00 od wtorku do piątku. Pracownicy Sztabu zarejestrują wolontariusza w bazie danych pod warunkiem, że ten dostarczy wypełnioną ankietę. Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16. roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane będą wcześniej zgłoszone Szefowi Sztabu. 

Pobierz ankietę 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/