sobota, 19 lipca 2014

Święto Polskiego Chochoła

Jak co roku, w Skarżycach odbędzie się wkrótce Święto Polskiego Chochoła. Organizator, czyli Jurajska Organizacja Turystyczna szykuje szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dla nieco starszych.

Wydarzenie przybierze formę pikniku rodzinnego. Święto odbędzie się w dniu 16 sierpnia br. Uczestnicy imprezy będą mogli skosztować regionalnych dań, obejrzeć występy folkowych zespołów oraz przejechać się bryczką pod Okiennik Wielki. Ponadto do Skarżyc przyjedzie Remigiusz Rączka i da swój pokaz. Oprócz tego jak zwykle odbędzie się konkurs na najładniejszego chochoła. Oczywiście będą też stragany z różnymi produktami, a nawet z rękodziełem ludowym. To tylko niektóre z atrakcji, które szykuje JOT. Zapraszamy serdecznie! 
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/