czwartek, 17 lipca 2014

Co dzieciaki mogą robić w wakacje?

Wakacje w pełni. Co w tym czasie mogą robić dzieciaki? Teoretycznie rzecz biorąc pomysłów jest dużo, ale jak jest naprawdę? 
W tej sprawie chętnie wypowiadają się mieszkańcy. Zdania w tej kwestii są jednak podzielone. Jedni uważają, że atrakcji jest zbyt mało, inni uważają przeciwnie. Zapytaliśmy przykładową mieszkankę Zawiercia co sądzi na ten temat, oto jej odpowiedź - Pomimo organizowanej w mieście akcji ''Lato w mieście'' przez MOK w Zawierciu oraz wielu placów zabaw, moim zdaniem dzieci nie mają zapewnionej odpowiadającej im ilości atrakcji na cale 2 miesiące wolne od szkoły. Dlatego też OtoZawiercie.pl sprawdziło czym można zająć dzieciaki w czasie wakacji...

Gokarty - w parku miejskim oraz w parku im. T. Kościuszki prywatne firmy oferują przejażdżkę gokartami. Jest to co prawda płatne, lecz sumy nie są duże, a gwarantuje to dobrze spędzony czas. Basen - kryta pływalnia znajdująca się przy ulicy Pomorskiej, w godzinach 9:00 - 14:00 jest dostępna nieodpłatnie dla uczniów szkół. OSiR - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu organizuje darmowe zajęcia z tenisa, piłki siatkowej oraz z piłki nożnej. Ponadto w dniach 2-3 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Świata w Trialu Rowerowym do lat 16, co będzie ciekawym widowiskiem, które może zainteresować również najmłodszych. Muzylandia - impreza dla dzieci organizowana zawsze przed koncertami "Muzycznego Zawiercia". W ramach tego odbędzie się m.in malowanie twarzy, a każde dziecko dostanie balonika i będzie mogło tańczyć zumbę ze studiem tańca Eu4ya.
To właściwie wszystko. Czy to wystarczające, czy nie, muszą ocenić sami mieszkańcy.

2 komentarze:

  1. Szał ciał tylko sie cieszyć że mieszkamy w takim wspaniałym mieście jak Zawiercie kurde nawet niewiem czy zdołam na wszystko iść z moim synem masakra

    OdpowiedzUsuń
  2. popieram Pani wypowiedz jak zwykle nawet kino do kitu

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/