piątek, 24 marca 2017

Funkcjonuje Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Od pewnego czasu na terenie Zawiercia przy ul. Sienkiewicza 4 w parafii św. ap. Piotra i Pawła funkcjonuje Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz członkom ich rodzin. 


Co ważne, udzielana pomoc jest darmowa. Z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej i materialnej mogą skorzystać osoby, które są pokrzywdzone przestępstwami takimi jak: przemoc fizyczna, psychiczna, seksualna, niealimentacja, oszustwa, kradzieże i inne. 


W Ośrodku dyżury pełnione są od poniedziałku do soboty. Harmonogram: poniedziałki, czwartki i piątki w godz. 8:00 - 15:00, wtorek i środa w godz. 13:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 12:00. Ośrodek prowadzi Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Psychologów "Macierz" na mocy umowy z Ministerstwem Sprawiedliwości. Więcej informacji można uzyskać po numerem 791 667 366 lub na infolinii 792 664 266. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/