wtorek, 5 sierpnia 2014

Trenuj w Zawierciu!

W dzisiejszych czasach każdy już może mieć trenera osobistego. Z takich usług można też skorzystać w Zawierciu.

Trener osobisty Dawid Ptak to ekspert w zakresie swojej specjalności sportowej. Ponadto to osoba uśmiechnięta i otwarta, która zmotywuje każdego do wysiłku. Dawid Ptak pracuje i skupia swoją uwagę podczas treningu personalnego tylko na jednej osobie. Treningi są urozmaicone dzięki wykorzystaniu różnorakiego sprzętu typu Kettlebells, TRX, piłki fitness, Bosu, skakanka itp. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.jurafit.dl.pl 
Trener z Zawiercia prowadzi nie tylko zajęcia indywidualne, ale również zajęcia grupowe fitness cross training, które odbywają się w poniedziałki i czwartki w hali OSiR ul. Moniuszki 10. To bardzo interesująca sprawa, warto chociaż spróbować.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/