niedziela, 30 marca 2014

Atrakcje na Dni Zawiercia 2014 - nowe informacje!

Ciekawie zapowiadają się tegoroczne Dni Zawiercia. Zaplanowano występy znanych gwiazd z Polski i zagranicy a także imprezy towarzyszące. Święto Miasta odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2014.
Ostatnio pojawiły się całkiem nowe informacje!

Jak już od pewnego czasu wiadomo, na zawierciańskiej scenie na parkingu MOK wystąpi zespół Bad Boys Blue. Zagra także zespół Boney M. Według podanych informacji, zagrają oryginalne zespoły!
Dotarłem jednak ostatnio do nowych informacji na temat zaproszonych gwiazd. Okazuje się, że 7 czerwca w naszym mieście wystąpi Honorata Honey Skarbek! Na swoim blogu podała, że w planach ma występ w Zawierciu.
aktualizacja 3.05.14:
Podczas Dni Zawiercia zagra także rockowy zespół z Łaz - Kac Escape. Wygrał on Konkurs Młodzieżowych Zespołów Rockowych.

Dowiedziałem się też, że 8 czerwca od godziny 10:00 (w ostatni dzień Święta Miasta) odbędzie się IX Festiwal "Śląskie Smaki". Jak co roku drużyny profesjonalistów, amatorów i szkół gastronomicznych rywalizować będą w konkursie o tytuł Eksperta Śląskich Smaków. Odwiedzający będą mieli możliwość skosztowania dań serwowanych przez restauracje znajdujące się na Szlaku Kulinarnym "Śląskie Smaki". Ponadto liczne koncerty, warsztaty i animacje dla dzieci.  Imprezę zakończy występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" - czytamy na slaskiesmaki.pl
Ciągle pojawiają się nowe newsy co nas czeka w czerwcu 2014. Wkrótce zobaczymy, co jeszcze szykują dla nas organizatorzy!
fot. muzyka.dziennik.pl

3 komentarze:

  1. Jak zwykle nic ciekawego w tym Zawierciu... Boże...

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie narzekajcie, byscie zobaczyli co w Pruszkowie mamy... to jest dopiero zenada :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/