sobota, 27 lipca 2013

DS Music Festival - Nowe info!

Wielkimi krokami zbliża się Deep Sound Music Festival!
Do wielkiej imprezy zostało już prawie tylko dwa tygodnie. Organizatorzy zatwierdzili już oficjalny skład jaki wystąpi podczas imprezy. Pojawią się:
Zespół Power Play i Zespół After Party. Przybędą również DJ'e z całej Polski...  
- DJ Bolek
- DJ Max Farenthide
- DC Luck
- DJ Van Rado
- DJ Jessie M
- DJ Pumba
- DJ Gabriel Delgado
- DJ M@tius
- DJ Leś
- DJ Siwelo
Podczas festivalu dostępne będzie też wesołe miasteczko "dla wytrwałych"! Czynne będzie ono w sobotę i niedzielę (10 i 11 sierpnia).
Bilety można dostać w Ośrodku Wypoczynkowym "Ciechan Zdrój". Wejściówki po 20 zł w dniu imprezy, a promocyjne (z ulotką) 10zł. Więcej na temat biletów na www.facebook.com/DeepSoundMusicFestival. Tam również do wygrania bilety do strefy VIP. Dodatkowo organizatorzy wyruszają dwoma samochodami w trasę, podczas której wraz Dj Bolkiem oraz Deep Energy będą rozdawali wejściówki promocyjne na festival.
Przypomnę; 11 sierpnia nad zalewem w Siamoszycach, w Ośrodku Ciechan Zdrój, odbędzie się Deep Sound Music Festival. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie. Jak piszą organizatorzy:
"Deep Sound Music Festival to kilka godzin zabawy z czołówką polskich DJ'ów muzyki klubowej oraz polskich zespołów dance i disco polo przy udziale najnowszych osiągnięć wizualizacji: światło, dźwięk, pokaz laserowy, efekty pirotechniczne oraz piana party."

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/