sobota, 12 stycznia 2013

WOŚP Zawiercie 2013

Już jutro - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 21 - również w Zawierciu! W tym roku pieniądze z puszek zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze będzie można wrzucać na całym terenie miasta, lecz główne atrakcje odbędą się na Hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej. Zdecydowaną gwiazdą dnia będzie zespół WEEKEND, znany z hitu ostatnich tygodni "Ona tańczy dla mnie". Koncert będzie można zobaczyć o godz. 12:00 we wspomnianej wyżej Hali. O 14:00 wystąpi zespół Likeit, który wygrał Zawierciańską Scenę Młodych. Następne atrakcje to koncert M-Formal [15:00], zespół Toxyna [15:30], Divine Intervention [16:00], występ Pogromców Hitów odbędzie się o 16:45, a o 18:00 wystąpi znany w całej Polsce Marcin Kindla. O 20:00 rozbłyśnie "światełko do nieba" tj. pokaz pirotechniczny. Imprezę zakończy koncert Braci Figo Fagot [20:20].

 Oprócz tego przed Halą OSiR II będzie można zjeść ciepły posiłek przygotowany przez OSP Marciszów, odbędzie się pokaz motocykli zabytkowych, a o 17:15 na parkingu przed Halą OSiR II będzie można zobaczyć symulację zderzenia samochodów i pokaz ratownictwa.

Uwaga - podczas imprezy na Halę OSiR II może wejść tylko ok. 1100 osób, a dla osób, które nie zmieszczą się w budynku zostanie wystawiony telebim [w zależności od pogody].

Serdecznie zapraszam!
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/