wtorek, 12 września 2017

Wojciech Cejrowski wystąpił w Zawierciu

Dziś, 12 września na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Wojciech Cejrowski - znany podróżnik, publicysta i komik.


Cejrowski zaprezentował swój autorski program pt. "Prawo Dżungli". Główną częścią występu były opowieści podróżnikach o zabawnych i interesujących historiach przeżytych podczas odbytych wypraw. Nie zakrakło jednak odniesień to bieżących sytuacjacji, otaczającej nas rzeczywistości i zwyczajów oraz zachowań. Pod koniec odpowiedział na pytania ze strony publiczności. Podróżnik opowiedział wiele anegdot oraz żartów, które spotkały się z uznaniem publiczności.

Wojciech Cejrowski nie chciał, aby w żaden sposób rejestrowano jego występ. Po występie przeszedł do holu głównego Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie robił sobie zdjęcia z widzami i podpisywał książki. Pozostał tam do czasu, gdy wszyscy chętni wykonali już zdjęcia i zdobyli autografy.

3 komentarze:

 1. Warto też nadmienić, że robił sobie zdjęcia jeszcze przed występem w holu głównym, kiedy było jeszcze mniej ludzi

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny występ pana Cejrowskiego. Pośmiałem się jak na żadnym kabarecie. Oprócz tego dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy. Szkoda, że tak słabo nagłośniono występ pana Cejrowskiego w Zawierciu. Czyżby jeszcze czerwone było nasze miasto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć jak frekwencja na występie Pana Wojciecha, gdyż planuje ponownie zorganizować jego występ w Zawierciu

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/