piątek, 30 września 2016

Młodzieżowa Orkiestra Kameralna wystąpi na Inauguracji Roku Kulturalnego

Już 16 października w Zawierciu odbędzie się duże wydarzenie - Inauguracja Roku Kulturalnego. Będzie to koncert pod nazwą "Symfonia nie jedno ma imię".


Podczas wydarzenia wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Kameralna pod batutą Leopolda Stawarza. Za przygotowanie Orkiestry odpowiada Michał Rus. Zespołowi towarzyszyć będą Chór Kameralny Tutti, Chór G1 Fort-e oraz soliści: sopranistki Barbara Grzybek, Olimpia Karbownik, Anita Maszczyk, Aleksandra Szpor, flecistka Joanna Sokołowska, tenorzy Andrzej Kaim, Maciej Kucera i Adam Pstrowski oraz pianista Michał Rus.

Koncert odbędzie się na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum”. Start o godzinie 17:00. Bilety w cenie 35 zł można kupić w kasie MOK.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/