sobota, 1 października 2016

Warta Zawiercie z sukcesami w IV lidze

Trwa świetna passa Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie! W sezonie 2016/2017 IV ligi zawiercianie wciąż są liderami tabeli.

Dziś, 1 października zielono-biało-zieloni pokonali Szombierki Bytom 3:1. 

Na dziesięć rozegranych dotąd meczów, osiem z nich Warta wygrała. Drużyna zremisowała tylko raz 2:2 z Nadwiślanem Góra i raz przegrała z RKS Grodziec 1:0. Podopieczni Roberta Majchrzaka idą jak burza, wciąż będąc na pierwszym miejscu w tabeli. Do końca rundy jesiennej pozostało jeszcze siedem spotkań.

Zespół w trakcie dziesięciu kolejek zdobył 20 bramek. Do tej pory najlepszymi strzelcami w klubie okazali się Maciej Wolny, Michał Mąka i nowy nabytek klubu, grający dotychczas w Siemianowicach, Rafał Nowak. 


Pozostaje życzyć Warcie dalszych dobrych występów w IV lidze. Zapraszam też na wszystkie mecze rozgrywane na Stadionie 1000-lecia w Zawierciu. Szczegółowe informacje na temat najbliższych meczów znajdziecie na stronie klubu, a na OtoZawiercie.pl w pasku na górze zawsze wyświetlane są wyniki po każdym meczu.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/