czwartek, 29 września 2016

Dzień Przedszkolaka w "szóstce"

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zorganizowany został również w Przedszkolu nr 3 w Zawierciu.

Jest to święto ustanowione przez Sejm RP, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień Przedszkolaka ma także dostarczyć dzieciom okazji do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. 

Dzieci z Przedszkola nr 6 w Zawierciu podczas tego wydarzenia bawiły się wybornie. Początek był prawdziwą niespodzianką - spektakl teatralny pt. "Królewna Śnieżka", który został przygotowany przez gości - wychowanki Zakładu Poprawczego w Zawierciu. Po przedstawieniu wszystkie dzieci przypomniały sobie prawa ale także obowiązki prawdziwego przedszkolaka. Następnie dla wszystkich chętnych był bal, czyli pląsy i wspólne zabawy przy muzyce a także malowanie twarzy. Nie zabrakło uśmiechu, radości i słodkiego poczęstunku.

Zobaczcie relację przekazaną portalowi przez przedstawicieli Przedszkola nr 6.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/