sobota, 14 kwietnia 2018

Gala Laureatów Zawiercia 2018

Już za tydzień w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się uroczysta Gala Laureatów. To ważne, coroczne wydarzenie w Zawierciu.Podczas Gali wręczane są statuetki dla osób lub organizacji zasłużonych dla Zawiercia. W tym roku nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Kultura, Sport i Społeczeństwo. O tym, kto wygra i zostanie nominowany zadecyduje Kapituła, którą powołał Prezydent Miasta. W jej skład weszli: Teresa Mucha-Popiel - Zastępca Prezydenta i Przewodnicząca Komisji, Magdalena Pasierb - Sekretarz Miasta Zawiercia, Małgorzata Borowik - Dyrektor MiPBP, Andrzej Danecki - Dyrektor MOK "Centrum", Jacek Latko - p.o. Dyrektora OSiR, Bartosz Romanek - Naczelnik Wydziału Promocji Kultury i Sportu, Justyna Gajek - Zastępca Naczelnika Wydziału Promocji Kultury i Sportu, Wojciech Dziąbek - p.o. Dyrektora Agencji Rozwoju Zawiercia oraz Marcin Wojciechowski - Inspektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu.

W trakcie wydarzenia wystąpią: zespół ze Starej Płyty, zespół Klimat oraz zespół Folky Band. Gala Laureatów Zawiercia odbędzie się 20 kwietnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum". Bilety są do nabycia w cenie: 25 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/