sobota, 14 kwietnia 2018

Klub Obywatelski będzie rozmawiał o Katastrofie Smoleńskiej

Organizowane jest kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego. Ponownie do Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" przyjadą znani działacze.Pierwsza edycja klubu odbyła się w lutym. Wtedy gościem był Tadeusz Pieronek.

Teraz do Zawiercia przyjadą: Maciej Lasek, który w latach 2012-2016 pełnił funkcję przewodniczącego Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz poseł Platformy Obywatelskiej - Maciej Kierwiński. Tematem spotkania będzie "Katastrofa Smoleńska - fakty i mity". Spotkanie poprowadzi tym razem Jarosław Mazanek. 

Drugie spotkanie Klubu Obywatelskiego odbędzie się w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 17:30 w sali 203 MOK. Wstęp wolny.1 komentarz:

  1. Nikogo nie obchodza te fanaberie pana K. a my Zawiercioki mówimy na nie !!!!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/