poniedziałek, 5 marca 2018

Zespół z Zawiercia na festiwalu w Jarocinie?

Zespół Animal Section ma szansę reprezentować nasze miasto na Jarocin Festiwal 2018. Grupa bierze udział w akcji "Rytmy Młodych".Animal Section to zespół muzyczny założony w 2012 roku przez trójkę muzyków w Zawierciu, którzy zgromadzili grupę ludzi z wielką pasją do muzyki. Zespół tworzy muzykę z jamajskimi rytmy: reggae, ska i ich pochodne. Obecnie w skład grupy wchodzi osiem osób.

Zespół bierze udział w akcji "Rytmy Młodych" przy imprezie Jarocin Festiwal 2018. Aby pomóc muzykom z Zawiercia, wystarczy wejść na stronę www.rytmy.jarocinfestiwal.pl/glosowanie i oddać bezpłatnie głos. Obecnie grupa jest na pierwszym miejscu, więc są spore szanse na to, że się uda. Potrzeba jednak wsparcia, bo konkurencja jest spora.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/