poniedziałek, 5 marca 2018

Andrzej Jabłoński w programie "Zawiercie Rozmawia", a wkrótce Marcin Górski

Program "Zawiercie Rozmawia" wciąż się rozwija! Portal OtoZawiercie.pl realizuje w studiu "Cicha Strona Miasta TV" kolejne odcinki.
W ubiegłą niedzielę, 4 marca gościłem w studiu Andrzeja Jabłońskiego - śmiało można powiedzieć "człowieka orkiestrę". To sportowiec z Zawiercia. Biega, jeździ na rowerze, prowadzi Szkołę Walki Musubi, jest instruktorem Ju-Jistu, a także prowadzi kursy samoobrony. Na co dzień pracuje w zawierciańskiej Straży Miejskiej. Jest także autorem książek, wierszy i pasjonatem fotografii. W wywiadzie w programie "Zawiercie Rozmawia" pytałem go m.in o jego najbliższe plany i cele, a także o jego słynną wyprawę rowerową, gdzie pokonał 500 km w 30 godzin z Zawiercia do Kołobrzegu. Cały program można zobaczyć TUTAJ.


Moim kolejnym gościem będzie Marcin Górski - komentator i radiowiec z klubu Aluron Virtu Warta Zawiercie. Dobrze znany zawierciańskiej publiczności z prowadzenia meczów domowych zawierciańskiej drużyny. Wywiad "na żywo" odbędzie się w niedzielę 11 marca o godz. 20:00. Zobaczcie zapowiedź szóstego odcinka TUTAJ!1 komentarz:

  1. Popraw jakosc dzwieku - bardzo cicho. Reszta spoko.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/