poniedziałek, 5 marca 2018

Nowa akcja w Zawierciu - Wieczory Młodych Talentów

Tego jeszcze nie było. Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie organizuje nowy cykl wydarzeń w Galerii Muzealnej Leszka Dutki.Przed publicznością zaprezentują się młodzi artyści z Zawiercia lub związani z naszym miastem. Pierwszy Wieczór Młodych Talentów odbędzie się już w piątek 9 marca o godzinie 18:00. Podczas inauguracyjnego spotkania wystąpią: Arkady Ptak z II Liceum Ogólnokształcącego im. H. Malczewskiej oraz Alicja Padula z IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu. Młodzi artyści swoim programem artystycznym nawiążą m.in do Dnia Kobiet, który przypada dzień wcześniej. Przygotują jednak różnorodny repertuar.

Celem tego projektu jest ożywienie i uatrakcyjnienie zawierciańskiej Galerii Muzealnej. Na przybyłych do galerii czekać będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek za darmo. Kolejny Wieczór Młodych Talentów zaplanowano na 23 marca.

Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie, a ja, Jakub Kosoń, jako młodzieżowy radny jestem liderem projektu. Serdecznie zapraszamy.
3 komentarze:

 1. Czy Pan Peroń ma coś wspólnego z organizacją Wieczoru Młodych Talentów? Na swoim profilu na fb zaprasza serdecznie w "imieniu swoim i organizatorów". Zamieszczając taki wpis sugeruje, jakoby sam stal za organizacją tego wydarzenia lub był jego mecenasem.
  Czy organizatorzy WMT mogą to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysztof Peroń nie ma nic wspólnego z organizacją Wieczoru Młodych Talentów.

   Usuń
  2. Równie dobrze Pan Krzysztof Peroń mógłby w imieniu własnym i organizatorów zaprosić wszystkich na galę rozdania Oskarów jaka miała miejsce w Los Angeles 04.03 2018 roku. Tylko, że tam nie ma jego potencjalnego elektoratu to co się będzie wysilał....

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/