środa, 14 marca 2018

Marcin Górski w programie "Zawiercie Rozmawia", a wkrótce Arkady Ptak

Za nami szósty odcinek programu "Zawiercie Rozmawia". Gościłem w studiu komentatora sportowego i radiowca z klubu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Marcina Górskiego.
Marcin Górski pochodzi z Jaworzna, a z klubem Aluron Virtu współpracuje od trzech sezonów. Jego charakterystyczny głos i niezwykły entuzjazm dobrze znają wszyscy, którzy uczęszczają na domowe mecze zawierciańskiego klubu. Oprócz tego Marcin prowadzi transmisje radiowe, a także działa z Klubem Kibica. Na te i inne tematy rozmawiałem z moim gościem w ubiegłą niedzielę w programie "Zawiercie Rozmawia". Cały odcinek można zobaczyć TUTAJ.

Już w następną niedzielę, 18 marca niezmiennie o godzinie 20:00, w studiu będę gościł Arkadego Ptaka, młodego zawierciańskiego artystę - gitarzystę i pianistę. W programie przewidzieliśmy również muzyczną niespodziankę. TUTAJ można zdobyć więcej informacji.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/