ZAWIERCIE ROZMAWIA

"Zawiercie Rozmawia" to nowy projekt Portalu OtoZawiercie.pl i studia Cicha Strona Miasta. Realizujemy wspólnie programy "na żywo" w formie cyklicznej, co tydzień w każdą niedzielę o godzinie 20:00. 
Program "Zawiercie Rozmawia" to szansa, aby pokazać szerszemu gronu to, co w Zawierciu mamy najlepsze - ludzi. To właśnie oni tworzą codziennie życie naszego miasta i wpływają na otaczającą nas rzeczywistość. To niezwykła wartość. Ich pasje, historie, opinie i spostrzeżenia mogą zainspirować, a na pewno zaciekawić. Każdy człowiek to osobna historia, którą można nieco odkryć. Warto pokazywać i promować takich ludzi, bo wnoszą oni wiele do naszej społeczności. Cieszę się, że mogę poprowadzić taki program, którego - co warto zauważyć - do tej pory jeszcze w Zawierciu nie było. Mam nadzieję, że projekt wciąż będzie się rozwijał. Prowadzenie programu to niełatwe zadanie, ale staram się, aby z odcinka na odcinek program stawał się coraz lepszy. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają ten program i oglądają go. Zostańcie z nami!

Zobaczcie listę odcinków:


ODC. 1 Anita Maszczyk - solistka operowa


ODC. 2 Sławomir Smoleń - fotograf i współzałożyciel Jurassic Photo Team
 
ODC. 3 Joanna Janik Jaworska - działaczka społeczna


ODC. 4 Anna Łągiewka - instruktorka zumby, bachaty i animatorka zabaw dla dzieci

ODC. 5 Andrzej Jabłoński - sportowiec, trener, pisarz, strażnik miejski

ODC. 6 Marcin Górski - komentator sportowy i radiowiec Aluron Virtu Warta Zawiercie0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/