piątek, 2 lutego 2018

Będzie spotkanie z przedstawicielami nowego inwestora

W poniedziałek 5 lutego o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie, podczas którego Spółka AXA Stenman Poland przedstawi oferty pracy w swojej nowej fabryce, która powstaje przy ul. Technologicznej. 
"Oferta jaka zostanie zaprezentowana skierowana jest przede wszystkim do byłych pracowników Huty Szkła. Przedstawienie oferty pracy przez spółkę jest wynikiem działań, jakie Prezydent Miasta Witold Grim podjął po rozmowach z pracownikami huty, którzy utracili zatrudnienie. W poniedziałek przybyłym na spotkanie zostaną przedstawione aktualne oraz przyszłe oferty pracy na różnych stanowiskach. Przedstawiciele władz spółki zaprezentują możliwości rozwoju zawodowego w nowym przedsiębiorstwie. Przedstawiona zostanie specyfika pracy na poszczególnych stanowiskach pracy. Organizatorami poniedziałkowego spotkania są Prezydent Miasta Zawiercie Witold Grim, władze AXA Stenman i Zawierciański Park Przemysłowo – Technologiczny. Rozmowy odbędą się przy udziale zaproszonych na spotkanie – Dyrekcji Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej." - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Zawierciu.


Spółka AXA Stenman Polska zlokalizowana jest obecnie w Siewierzu i przynależy do AXA Stenman Industries, której główna siedziba znajduje się w Veenendaal w Holandii. Działalność firmy koncertuje się na produkcji klamek, antab i akcesoriów, a także zapewnianiu systemów przeciwpanicznych.

3 komentarze:

  1. Czyli jak Axa z siewierza to będzie duża rotacja pracowników ta firma ma zniszczoną opinię w siewierzu niemal obóz pracy to jest niska płaca i wyzysk pracownika zarobki minimalne a już myślałem że jakiś konkretny zakład budują a tu zakład kopia Aluron i Virtu po jakimś czasie będą zatrudniać ukraińców

    OdpowiedzUsuń
  2. Cokolwiek zacznie się robić w tym mieście od razu pojawiają się słowa krytyki. Lepiej brać 500+ i pisać głupie komentarze na sprzęcie IT z MPSu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Każde nowe miejsce pracy jest w Zawierciu na wagę złota. Inną sprawa jest to że ludzie wolą brać 500 z kasy za darmo niż pracować za 2000.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/