piątek, 2 lutego 2018

Spotkanie z Justyną Bednarek - zdjęcia

Dzisiaj, 2 lutego w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu przy ul. Sądowej odbyło się spotkanie w ramach programu na ferie zimowe 2018.


Justyna Bednarek to polska romanistka, dziennikarka, tłumaczka oraz autorka książek dla dzieci. Napisała ona m.in książkę pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek", która okazała się bardzo popularna. Podczas dzisiejszego spotkania w Zawierciu autorka rozmawiała z dziećmi, zadawała i odpowiadała na pytania, a także przeczytała fragmenty książek. Później dzieci wraz z autorką wzięły udział w zajęciach plastycznych. 

Kolejne takie spotkanie odbędzie się w środę 7 lutego i będą to warsztaty plastyczne z artystą plastykiem, grafikiem Jankiem Janowskim.

Zobaczcie zdjęcia.
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/