czwartek, 12 października 2017

Projekt "Szanuję - przemocy nie stosuję"

Fundacja z Pomysłem zaprasza do udziału w projekcie dotyczącym przeciwdziałania przemocy domowej "Szanuję - przemocy NIE stosuję". Projekt składa się z dwóch głównych elementów.


W dniu 23.10.2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury, ART 207 Artystyczna Grupa Antyprzemocowa zaprezentuje spektakl teatralny "Gdzie Ona jest?". Członkowie grupy podobnie jak przedstawiciele Fundacji z Pomysłem podzielają przekonanie, że problemu przemocy domowej nie da się rozwiązać bez udziału mężczyzn. Podczas wydarzenia członkowie Fundacji przeprowadzą z uczestnikami dyskusję o stereotypach dotyczących przemocy domowej, przemocy seksualnej. Będzie można także podpisać Deklarację Niestosowania Przemocy

W dniu 26.10.2017r. także w MOK w sali 203 odbędzie się konferencja pt. "Interdyscyplinarność jako fundament dobrych praktyk w systemie przeciwdziałania przemocy domowej". Wśród prelegentów będą kuratorzy sądowi, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz lokalnych instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zapisy na konferencje za pomocą formularza zgłoszeniowego. Patronat medialny nad projektem objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/