czwartek, 12 października 2017

Wielkie Licealne Otrzęsiny Zawiercia

Wyjątkowa impreza odbędzie się już w listopadzie w Zawierciu. Będą to Wielkie Licealne Otrzęsiny Zawiercia.Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiego cyklu imprez licealnych pod hasłem "Party All Night". Dla uczestników imprezy przygotowano m.in bransoletki fluorescencyjne, konkursy, obszerną fotorelację, bony do wykorzystania w barze oraz promocje. Miejscem imprezy będzie klub Fabryka Muzy znajdujący się przy ul. Żabiej 19c w Zawierciu. Wstęp jest dla osób, które rocznikowo ukończyły 16 lat.


"Chcesz lepiej poznać nowe osoby, z którymi zacząłeś szkołę? Nic prostszego! Wbijaj na specjalną otrzęsinową imprezę, na której na pewno łatwiej się zintegrować! Właśnie dlatego powstał projekt: Wielkie Otrzęsiny! Początek roku szkolnego nie musi oznaczać niczego złego, więc zacznijmy go w wielkim stylu, zacznijmy nowy sezon imprez. Otrzęsiny Zawiercia to świetna okazja na powakacyjną integrację ze znajomymi, a szczególnie tymi nowo poznanymi." - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.


Wielkie Licealne Otrzęsiny Zawiercia odbędą się w piątek 17 listopada w godzinach od 21:00 do 04:00. Tutaj można dowiedzieć się więcej. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/