środa, 11 października 2017

Muzyczna Galeria Muzealna

Za nami październikowa odsłona Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji w Zawierciu. W Galerii Muzealnej tym razem było bardzo muzycznie.


Przed zgromadzoną w muzeum publicznością zaprezentowały się osobistości dobrze znane w Zawierciu. Najpierw wystąpił dr Tomasz Ładoń, historyk i miłośnik starożytności, wykładowca Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W swoim wykładzie poruszył m.in tematykę starożytności, a także win. Następnie zaprezentował się Leopold Stawarz, który zabrał widzów w podróż przez różne muzyczne wątki. W trakcie wystąpienia dla gości zaśpiewała Marcelina Miśta, a akompaniował jej Michał Rus. Spotkanie zakończono niespodzianką przygotowaną przez animatorkę i artystkę, Elżbietę Janus. Dla wszystkich przybyłych przygotowano tort, a także lampkę wina.

Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/