czwartek, 22 czerwca 2017

Muzycznie w Galerii Muzealnej

W środę 21 czerwca w Galerii Muzealnej Leszka Dutki przy ul. Leśnej w Zawierciu odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji.

W programie wystąpili: prof. dr hab. Artur Żywiołek, który wygłosił obszerny wykład na temat związany z terminem "Odczarowanie świata". Profesor odpowiadał także na pytania zebranych. Następnie przed publicznością zaprezentowała się Magdalena Leśniak, która opowiedziała o swoich muzycznych doświadczeniach. Zawiercianka zagrała m.in w musicalu "Karol - musical o życiu Jana Pawła II" u boku wielkich gwiazd polskiej sztuki. Następnie zaśpiewała kilka utworów. W dalszej części spotkania na scenie pojawiły się Anita Maszczyk i Agata Janus - Dorożyńska, które wykonały kilka utworów takich jak "Ja dla pana czasu nie mam" czy też "I don’t know how to love him". Akompaniował Michał Rus. 

Następne spotkanie w ramach Laboratorium odbędzie się 20 września.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/