środa, 21 czerwca 2017

Na muszli koncertowej zagra zespół Ampera

Jutro, 22 czerwca na muszli koncertowej w Zawierciu odbędzie się pierwszy koncert z cyklu "Muzyczne Czwartki". Przed zawierciańską publicznością zagra zespół Ampera.Amperę tworzy czterech muzyków z Częstochowy. Muzyka zespołu to połączenie różnych stylów muzycznych przedstawiona w akustycznych aranżacjach z domieszką gitary elektrycznej. Zespół nie ogranicza się do tworzenia w jednym, sprecyzowanym stylu muzycznym. Utwory Ampery czerpią z rocka, bluesa, reggae, country, muzyki pop i nie tylko. 

Koncert odbędzie się o godzinie 18:00. Wcześniej na muszli zostaną zorganizowane atrakcje dla najmłodszych. Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/