sobota, 20 maja 2017

Ekologiczny pokaz mody przedszkolaka - zdjęcia

W piątek 19 maja w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” im. A. Mickiewicza odbyła się druga edycja konkursu "Ekologiczny pokaz mody przedszkolaka".

W konkursie wzięło udział 67 uczestników z 7 placówek z Zawiercia: Przedszkole nr 1, 2, 5, 6, 7, 8 i 15. Ideą konkursu było przygotowanie strojów z dowolnych surowców wtórnych lub odpadów komunalnych. Przygotowane przez placówki stroje były oceniane przez komisję konkursową, w skład której wchodzili: Katarzyna Kaziród, Paulina Olender oraz Tomasz Bojanek.  

Po zakończonym pokazie mody komisja konkursowa wręczyła nagrody rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta placówkom, które zdobyły największą ilość punktów: Miejsce I – Przedszkole nr 6, Miejsce II – Przedszkole nr 15, Miejsce III – Przedszkole nr 2, Wyróżnienie – Przedszkole nr 7. Dodatkowo nagrody otrzymali również wszyscy mali uczestnicy ekologicznego pokazu mody, którzy z wielką chęcią prezentowali swoje stroje. Konkurs miał na celu podniesienie świadomości o możliwości powtórnego wykorzystania odpadów komunalnych, propagowanie idei selektywnej zbiórki, jak również zwrócenie uwagi na możliwość ograniczenia ilości wyrzucanych przez nas odpadów.

Akcję zorganizował Referat Gospodarki Komunalnej w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego. 

Zobaczcie zdjęcia. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/