sobota, 20 maja 2017

"Piknik w Krainie Czarów" w Gimnazjum nr 1 - zdjęcia

W piątek 19 maja na terenie Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu odbył się "Piknik w Krainie Czarów". Była to niecodzienna forma dni otwartych placówki.


Podczas wydarzenia przygotowano tradycyjne festynowe atrakcje takie jak stoiska z poczęstunkiem, zabawy, gry, pokazy i wiele więcej. Nie zabrakło również tańców i zabaw ruchowych. Jednak główną atrakcją pikniku była specjalna gra związana z tematyką książki "Alicja w Krainie Czarów". Uczestnicy wydarzenia w kilkunastoosobowych grupach poruszali się po szkole, gdzie w wybranych salach czekały na nich zadania do wykonania. Łącznie w pikniku wzięło udział ponad 100 uczestników, w tym przyszłych i obecnych uczniów, ich rodziców i przyjaciół szkoły.
Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/