poniedziałek, 10 kwietnia 2017

XV Koncert Galowy Wiesława Ochmana

Przed nami dwudziesta piąta edycja koncertu pt. "Wiesław Ochman i Jego Goście" organizowanego przez Fundację Pomocy dla Szpitala w Zawierciu „Auxilium".


Podczas wydarzenia na scenie wystąpią: Renata Dobosz, Małgorzata Kellis, Aleksandra Stokłosa, Roma Owsińska, Ada Ber, Hasmik Sahakyan, Bartłomiej Kłos, Łukasz Zientarski oraz gość specjalny - Maciej Komandera. Pojawią się także muzycy Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego. Za słowo wstępne i scenografię odpowiedzialny będzie Jarosław Świtała. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Józefa Panfila.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie jak zawsze na dofinansowanie zakupu aparatury medycznej dla Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/