wtorek, 11 kwietnia 2017

Festiwal Filmów Profilaktycznych

7 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Festiwal Filmów Profilaktycznych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej "Zwolnieni z Teorii".


Festiwal skierowany był przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Młodzież z Zawiercia i okolic mogła zgłosić się i w 5-10 osobowych drużynach przygotować film od 2-5 minut o tematyce problemów współczesnej młodzieży. W regulaminie zawarte były 4 kategorie: profilaktyka uzależnień, niezdrowy tryb życia, zapobieganie agresji i inne.

Organizatorzy otrzymali 20 filmów z ośmiu szkół 6 filmów z gimnazjów (z Włodowic, z Żarek Letnisko, z G3 w Zawierciu i 3 drużyny z Pilicy), 14 filmów ze szkół ponadgimnazjalnych  (II LO w Zawierciu - 10 filmów, ZS im. S. Staszica - 2 filmy, ZS im. X. Dunikowskiego, LO im. mjr. Sucharskiego w Myszkowie).

Organizatorem festiwalu była nieformalna grupa projektowa 8 uczennic z II Liceum Ogólnokształcącego im. H. Malczewskiej. Patronat mediany nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/