niedziela, 9 kwietnia 2017

Remis w finale I ligi

Gigantyczne sportowe emocje mieliśmy okazję obserwować w Zawierciu podczas ostatniego weekendu. Aluron Virtu Warta Zawiercie rozegrała dwa finałowe mecze ze Ślepskiem Suwałki.


W sobotę Aluron Virtu okazał się zdecydowanie lepszy - wygrał szybko i sprawnie. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (25:21, 25:14, 35:33). Na hali przy ulicy Blanowskiej zapanowała ogromna euforia. Kibice tłumnie powrócili na trybuny następnego dnia, czyli w niedzielę. Niestety, mecz nie potoczył się po myśli zawiercian. Drużyna z Suwałk okazała się lepsza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 (18:25, 14:25, 25:21, 22:25). 

Co teraz? W rozegranych meczach w Zawierciu i Suwałkach każda z drużyn ma dwa zwycięstwa i dwie porażki. O tym, który zespół wygra finał I ligi siatkarskiej zadecyduje ostatni, piąty mecz rozegrany w Suwałkach w czwartek 13 kwietnia. Tutaj będzie transmisja.

Zobaczcie zdjęcia z dzisiaj.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/